• Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti Tire
  • Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti Tire
  • Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti Tire

Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti

CAM TEMİZLİĞİ- CAM SİLME- ETİKET SÖKME
Cam temizliği hizmetlerini genel faktörlerden kirlenen camlar ve işlem görmüş camlar olarak iki bölümde ele almak gerekir. Genel faktörlerden kirlenen camlar: Yağmur,rüzğar,toz, hava kirliliği,is gibi faktörlerden kirlenen camlar düzenli olarak temizlendiği taktirde temizlemesi zor değildir.Lakin iki silim arasındaki süreç uzadığı taktirde camın üzerinde yukarıdaki faktörlerden kaynaklanan cam pası diye adlandırdığımız katman oluşur.Bu katmanı çözmek hem daha zor hemde kalıntı kalma olasılığı vardır. "Camları ne kadar silersem sileyim iz kalıyor" sözü buna işarettir. Doğru dezenfektan,doğru ekipman,doğru teknik ve deneyimimizle memnuniyet garantisi veriyoruz. Aynı zamanda penlerin köşelerinde biriken kalıntılara oldukça ulaşılması zordur. Buhar - tazyik kullanarak çok kolay ve etkili sonuçlarla sorunlarınızı çözebiliriz.
İşlem görmüş camlar:
İşletmelerin reklam-tanıtım amaçlı camlarında uyguladıkları görsel tanıtımların tümünü kapsar. İş veya fikir değişikliği olduğunda bu görsel tanıtımların değişmesi icap eder. Doğru çözeltiyi kullanmassanız camınızda cizikler veya belirgin matlıklar oluşabilir. Üzerindeki yapışkaveya yazıyı sökmek yerine bir çok zaman camın yapısı bozulasbilir. Uygulanan bu ilkel yöntem oldukça uzun zaman alır.
Hanedan Temizlik Şirketi olarak, temizlenmesi istenen kalıntının yapısı bozulur buhar ve etken madde kullanılarak camın yapısına zarar vermeden hızlı ve etkili bir cam temizliği yapılır.

 

Diğer Resimler