Hanedan Temizlik -- Halı yıkama & Yerinde Halı Yıkama

Hanedan Temizlik -- Halı yıkama & Yerinde Halı Yıkama

Halılarınız hanedan temizlik şirketi tarafından evinizden ücretsiz teslim alınır. Halınız cinsine göre gruplara ayrılır. Son sistem makinayla tozdan arındırılır. Sağlık bakanlığından onaylı ERA111 halı şampuanı ile otomatik sistem yıkamaya alınır. Sıkma makinasından geçirilir. En uygun ortamda toza dumana mazur kalmadan kurutulur. Dış etkenlerden etkilenmemesi için poşetlenir. Yaz / kış 3-4 gün içerisinde servisimiz tarafından randevu ile evinize teslim edilir. Halılarınızın daha uzun ömürlü olması ve sağlığınız açısından halılarınızın düzenli olarak temizlenmesi tavsiye edilir

DUVARDAN DUVARA YERİNDE HALI YIKAMA

Döşeme halılarınızda veya halınızın evden gitmesini istemediğiniz durumlarda yerinde halı yıkamayı güvenle tercih edebilirsiniz.
İŞLEM SIRASI
El dokuması ,yün halı, step gibi farklı temizleme teknikleri gerektiren halı olup olmadıgı belirlenir. Uygun deterjan hazırlanır. Halı dövme makinaları ile dövülür.Bu işlem sıraında bilinen yöntemlerle tozlara ve dipte biriken kirlere ulaşılır.
BUHAR İLE DEZENFEKTE
Halının içerisinde ve evimizin bir çok köşesinde olan miteler yaşar.Halınızın mite v.b. Canlılardan arındırılması ancak bu işlem ile sağlanabilir.
YIKAMA İŞLEMİ
Tamamlayıcı bir işlemdir.Tozdan arındırılan ve dezenfekte işlemi görmüş halınızın daha temiz olmasını ve mis gibi kokmasını saglar.
VAKUMLAMA İŞLEMİ
Kalan tüm yabancı maddeyi zeminden uzaklaştırır.Halınız kuruya yakın bir hale ulaşır.

Hanedan Temizlik -- Koltuk Yıkama

Hanedan Temizlik -- Koltuk Yıkama

BUHARLI SİSTEM YIKAMA
Dövme makinaları ile koltuğunuz özel bir sistemle dövülür. Bu sayede en dipteki tozlara bile ulaşılır.
BUHARLA DEZENFEKTE
Koltuk kumaşınıza uygun ölçülerde buharı ayarlanabilen vakumlu ve buharlı makinalarımız ile deneyimli elemanlarımız koltuklarınızda gerçek bir temizlik görmenizi sağlıyor. Tozdan arındırılmış ve dezenfekte edilmiş koltuklarınız en uygun mataryellerle yıkanır. Kuvvetli vakumlama işlemi ile yaz / kış 3-5 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.
ÜZERİNDEN TEKRAR GEÇMEK İSTEMİYORSANIZ ŞİRKETİMİZLE İRTİBATA GEÇİN

SULU SİSTEM KOLTUK YIKAMA
Tavsiye etmediğimiz, yanlızca mevcut sistemde olupda yok dedemek için uyguladıgımız bir sistem NEDEN SULU SİSTEM YIKAMAYA HAYIR? Sulu sistem yıkamada yapılan en büyük yanlışlardan biri direk su ile müdahale edilmesidir. Dipte kalan suyu görünce çamurlaşan kitle yıkama işlemi bittikten birkaç saat sonra yüzeye bizim kusma diye tabir ettiğimiz dalgalanma oluşur. Temizlik konusunda yetersiz bir yöntemdir.

  •  Hanedan Temizlik -- Perde - Jaluzi - Stor vb Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- Perde - Jaluzi - Stor vb Temizlik Hizmeti

Perde temizlik hizmeti ücretsiz keşif ile yapılır. Perdeniz servisimizle evinizden alınıritinayla temizlenir ve uzman ekiplerimiz tarafından montajı yapılır.
AHŞAP PERDE, DRAPE PERDE, SİLHOUETLE PERDE, FON KANAT PERDE, JAPON PERDE, KATLAMALI PERDE, ORGANZE PERPE, RUSTİK PERDE, STOR PERDE, BONCUKLU STOR PERDE, YALDIZLI STOR PERDE, TÜL PERDE, BALON PERDE, BONBUK PERDE, BÖLME PERDE, CİBİNLİK, COUNTRY PERDE, FRANSIZ TÜL PERDE, NUETTE PERDE, PLİSE PERDE, İP PERDE, JALUZİ PERDE, KABARTMA PERDE, KRAVÜZE PERDE, MEKANİZMALI PERDE, MERDİVEN PERDESİ, MODERN PERDE, MOTORLU PERDE, DİJİTAL PERDE, RENSO PERDE, SAHNE PERDESİ, TERMAL PERDE, TARAFTAR PERDESİ, ZEBRA PERDE, SİMLİ ZEBRA, FON ZEBRA, KATLAMALI ZEBRA, JAPON ZEBRA, BONCUKLU ZEBRA, İNCE ZEBRA , PLİSE ZEBRA. GİBİ TÜM PERDE ÇEŞİTLERİ İTİNAYLA TEMİZLENİR.

  • Hanedan Temizlik -- İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti

İNŞAAT TEMİZLİĞİ
İnşaat temizliği bilhassa diger temizliklerden daha önemli olmalıdır. Bir evin yada iş yerinin ilk temizliği ne kadar iyi yapılırsa orada kullanılan malzemenin ömrü o kadar daha uzun olur. Karar vermeden önce bunun bilincinde olup iyi düşünmek gerekir. İnşaat temizliğinde karşılaşılan kirler zorlayıcı, bulunan çözümler malzemeyi yıpratıcıdır. Cam temizliği, duvar silimi bölümünde detaylı olarak bahsettigimiz gibi banyo mutfak fayanslarına da itinalı davranmak gerkir. Özenle seçilen hele günümüzde evleri farklı hale getirebilmek için kullanılan malzemeler bir hayli pahalı ve hassastır. Görünümleri çok şık olan fayansların yeni sistem dolapların parlaklığını kaybetmemeleri gerekir. Yapısı bozulan malzemeyi onarmak pek mümkün değildir Bu yüzdendir ki nereden ve nasıl başlıyacagını bilmek gerekir 1- poşetlerin bir gün önce sökülmeli ve havalandırılmalı 2 :kaba sürürülme işlemi 3: fugo temizliği 4:duvar silimi (isteğe beğlı) 5:çekmecelerin içi pencere kapı köşeleri tüm köşe temizliği 6: boya slikon harç v.b. Kalıntıların temizlenmesi 7:inşaat kalıntısı kalmayan mevcut yerin genel temizliği Tayin ile gelen müşterilerimize bu süreç içerisinde yardımcı oldugumuzu belirtiriz.

  • Hanedan Temizlik -- Ev & Ofis Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- Ev & Ofis Temizlik Hizmeti

Ev ve ofis temizliği şirketimiz müşterilerin talepler doğrultusunda hareket eder. Taleplerin belirlenmesi ve bir program hazırlanması için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. genel temizlik: görünen bütün yüzeylerin buharla,uygun kimyasallarla veya uygun makinalarla uznan ekipler tarafından temizlenmesidir. Tek bayan gönderimi: ekip olarak tüm temizliğin kısa sürede bitirilmesinden yana olsakta günümüzde benimsenen bayan gönderme yönteminede çözüm sunuyoruz. artık kişi kişi telefon sorma yok.söz verdi gelmedi yok elamanlarımız daimi ve kadroludur. geniş personel kadromuz ile söz verdiğimiz saatte işimizin başındayız Düzenli temizliklerde hazırlamış olduğumuz fırsatları 500 00 50 nolu telefondan ögrenebilirsiniz.

  • Hanedan Temizlik -- Toplu İnşaat Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- Toplu İnşaat Temizlik Hizmeti

HANEDAN TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK;
hedefimiz geliştirdiğimiz hizmetlerle istihdama yönelik ihtiyaçlarınıza en etkin şekilde yanıt verebilmektir. Yüzbinlerce lira masraf ederek gerçekleştirdiğiniz yatırımlarınızın gerçek değerini müşterilerinize gösterebilmek ,özenle dizayn ettiğiniz tasarımlarınızı ortaya çıkarabilmek adına HANEDAN TEMİZLİK ŞİRKETİ sizin ve müşterilerinizin hizmetindedir.
TOPLU TEMİZLİKLERDE UYGUN FİYATLARIMIZ VE KAMPANYALARIMIZ HAKKINDA 0 232 500 00 50 NUMARADAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  • Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- Cam Temizlik Hizmeti

CAM TEMİZLİĞİ- CAM SİLME- ETİKET SÖKME
Cam temizliği hizmetlerini genel faktörlerden kirlenen camlar ve işlem görmüş camlar olarak iki bölümde ele almak gerekir. Genel faktörlerden kirlenen camlar: Yağmur,rüzğar,toz, hava kirliliği,is gibi faktörlerden kirlenen camlar düzenli olarak temizlendiği taktirde temizlemesi zor değildir.Lakin iki silim arasındaki süreç uzadığı taktirde camın üzerinde yukarıdaki faktörlerden kaynaklanan cam pası diye adlandırdığımız katman oluşur.Bu katmanı çözmek hem daha zor hemde kalıntı kalma olasılığı vardır. "Camları ne kadar silersem sileyim iz kalıyor" sözü buna işarettir. Doğru dezenfektan,doğru ekipman,doğru teknik ve deneyimimizle memnuniyet garantisi veriyoruz. Aynı zamanda penlerin köşelerinde biriken kalıntılara oldukça ulaşılması zordur. Buhar - tazyik kullanarak çok kolay ve etkili sonuçlarla sorunlarınızı çözebiliriz.
İşlem görmüş camlar:
İşletmelerin reklam-tanıtım amaçlı camlarında uyguladıkları görsel tanıtımların tümünü kapsar. İş veya fikir değişikliği olduğunda bu görsel tanıtımların değişmesi icap eder. Doğru çözeltiyi kullanmassanız camınızda cizikler veya belirgin matlıklar oluşabilir. Üzerindeki yapışkaveya yazıyı sökmek yerine bir çok zaman camın yapısı bozulasbilir. Uygulanan bu ilkel yöntem oldukça uzun zaman alır.
Hanedan Temizlik Şirketi olarak, temizlenmesi istenen kalıntının yapısı bozulur buhar ve etken madde kullanılarak camın yapısına zarar vermeden hızlı ve etkili bir cam temizliği yapılır.

  • Hanedan Temizlik -- Zemin Temizlik Hizmeti

Hanedan Temizlik -- Zemin Temizlik Hizmeti

MERMER, KARO ,MOZAİK HER TÜRLÜ EV İŞYERİ OKUL V.B. ZEMİNLERİNİZ UZMAN KADROMUZ TARAFINDAN İTİNA İLE TEMİZLENİR. CİLALAMA VE PARLATMA İŞLEMİ YAPILIR.